Yaday logo

ورود

قوانین و مقررات

به روزرسانی شده در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۱

  قوانین عمومی

 • لطفا در زمان عضویت، اطلاعات شخصی خود از جمله نام و نام خانوادگی و شماره موبایل را به درستی وارد کنید زیرا از اطلاعاتی که در زمان عضویت وارد می‌کنید برای تعریف نام کاربری‌تان در رویداد آنلاین استفاده می شود. در صورتی که مشخصات خود را اشتباه نوشته باشید یادای حضور بدون مشکل شما در رویداد آنلاین را تضمین نمی کند

 • ضبط فیلم تمام رویدادهای آنلاینی که در محیط کلاس مجازی یادای برگزار می شوند به صورت اتوماتیک انجام می پذیرد و مسئولیت بارگذاری فیلم ضبط شده با یادای است. فیلم هر رویدادی تا 24 ساعت پس از اتمام رویداد و به مدت 100 روز در پنل کاربری شرکت کنندگان آن قابل دسترسی است. لازم به ذکر است یادای هیچ مسئولیتی در قبال ضبط و نگهداری فیلم رویدادهایی که خارج از محیط کلاس مجازی یادای برگزار می شود ندارد

 • اگر رویداد آنلاین شما بنا به دلایلی همچون بیماری، قطعی برق و اینترنت و حوادث غیرمترقبه در روز مقرر و زمان تعیین شده برگزار نشد، شما موظف به تعیین تاریخ و زمان جدید برای برگزاری هستید و در غیر این صورت هزینه ها به ثبت نام کنندگان عودت داده خواهد شد.

 • محتوای ارائه شده در رویدادها می بایست منطبق با آن چه در توضیحات رویداد و سرفصل های ارائه شده آورده اید باشد. در غیر اینصورت هزینه پرداختی ثبت نام کنندگان به آن ها عودت داده خواهد شد.

 • برگزارکنندگان موظف به رعایت کلیه قوانین و ضوابط بین المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران برای انتشار محتوای ارائه شده در رویدادهای خود هستند و مسئولیت محتوای تولید شده در هر رویداد برعهده‌ی مدیر و برگزارکننده‌ی رویداد است. یادای در این زمینه هیچ مسئولیتی بابت محتوای ارائه شده در رویدادها ندارد.

 • تمام رویدادهای آنلاین به صورت پیش فرض توسط یادای ضبط میشوند. در صورت عدم تمایل به ضبط رویداد میتوانید از قسمت تنظیمات پیشرفته ضبط اتوماتیک را غیر فعال کنید. در این صورت اگر بلیت خریداری شده توسط شرکت کننده شامل ویدیو رویداد باشد و رویداد توسط شما ضبط نشده باشد، شما موظف به برگزاری مجدد رویداد برای ضبط آن ظرف مدت یک هفته و ارسال ویدئو به شرکت کننده گان هستید. در صورت عدم رعایت این موارد حساب برگزارکننده شما مسدود و هزینه بلیت به شرکت کنندگان عودت داده خواهد شد.

 • شما میتوانید پس از اتمام آخرین جلسه از رویداد چند جلسه ای یا در پایان رویداد تک جلسه ای خود با مراجعه به بخش مدیریت مالی قسمت برداشت از حساب درخواست برداشت وجه خود را ثبت کنید. وجه درخواستی ظرف 72 ساعت کاری (شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر) به حساب ثبت شده از طرف شما واریز خواهد شد.

 • دریافت وجه برای رویدادهای چند جلسه ای تنها پس از پایان آخرین جلسه رویداد امکان پذیر است.

 • در صورتی که رویداد آنلاین شما چند جلسه ای باشد، امکان برگزاری رویداد با استفاده از چند پلن وجود ندارد. شما نیاز به پلنی دارید که تمام نیاز رویداد آنلاین تان اعم از تعداد شرکت کنندگان، طول مدت برگزاری و تعداد ارتباط تصویری همزمان را پوشش دهد

 • با تعریف بلیت قابل استرداد شما میتوانید قوانین خود را برای لغو خرید بلیت توسط شرکت کنندگان تان تعیین نمایید. در صورت تعریف بلیت قابل استرداد و عدم تعریف قانون، شرکت کنندگان مجازند تا هر زمان که بخواهند بدون پرداخت جریمه بلیت خود را عودت داده و تمام هزینه پرداختی را دریافت کنند.

 • در صورتی که نام کاربری خود را تغییر دید تمام لینک های مرتبط با حساب کاربری شما با نام کاربری جدید از سوی یادای بروزرسانی خواهند شد. اما لینک هایی که پیش از این با فردی به اشتراک گذاشته اید فاقد اعتبار شده و در صورت مراجعه به صفحه 404 هدایت خواهد شد.

  قوانین عودت وجه

 • برگزارکنندگان موظف به برگزاری رویداد آنلاین به صورت زنده هستند. برگزاری رویداد آنلاین و پخش فیلم ضبط شده به جای برگزاری زنده رویداد به هیچ وجه پذیرفته نیست و در صورت انجام این کار حساب کاربری برگزارکننده مسدود خواهد شد.

 • شما موظف هستید قبل از برگزاری رویداد آنلاین از کیفیت و سرعت اینترنت، صدا و تصویر ارائه دهندگان اطمینان حاصل کنید. در صورتی که رویداد به دلیل عدم توجه به این موارد به درستی برگزار نشود، شما موظف به برگزاری مجدد رویداد برای شرکت کنندگان خود خواهید بود.

 • در صورت دریافت گزارش مبنی بر استفاده از اطلاعات نامعتبر و نامرتبط با محتوای رویداد در توضیحات آن و یا معرفی برگزارکننده و سخنران غیر واقعی، یادای این حق را دارد که رویداد شما را مسدود کند.

 • در صورت دریافت هرگونه گزارش تخلف از سوی کاربران، یادای پس از بررسی صحت تخلف این حق را دارد که با ارائه دلیل به برگزار کننده رویداد او را مسدود و یا از حالت انتشار عمومی خارج سازد.

 • برای حفظ حریم شخصی و رضایت بیشتر مهارت جویان در صورت عدم تمایل آن ها به اشتراک اطلاعات تماس شان با شما این اطلاعات نزد سامانه محفوظ میماند. چنانچه داشتن اطلاعات تماس شرکت کنندگان برای شما ضروری است متعهد هستید این اطلاعات را نزد خود محفوظ داشته و هیچ سواستفاده ای اعم از ارسال پیام اسپم نفرمایید. در صورت گزارش کاربران و مشاهده چنین مواردی اجازه اعمال محدودیت‌هایی شامل عدم دسترسی به اطلاعات کاربران وبینار برای برگزارکنندگان مذکور از جانب یادای محفوظ است.

 • در صورت بالا بردن ظرفیت شرکت کنندگان، تعداد ارتباط تصویری همزمان و یا طول مدت رویداد پس از انتشار رویداد، لازم است مبلغ فاکتور مابه تفاوت توسط برگزارکننده پرداخت شود تا تغییرات درخواستی اعمال گردد. دقت فرمایید که در صورت ویرایش موارد مذکور و کم کردن مقادیر آن ها، به دلیل رزرو شدن زیرساخت توسط سامانه امکان عودت وجه به برگزارکننده وجود ندارد.

 • در صورت داشتن تراکنش بیش از 10 میلیون تومان در ماه شما موظف به احراز هویت و ارائه مدارک شناسایی خود به یادای هستید.

 • در صورت خریداری پلن، تاریخ شروع مصرف پلن از اولین رویداد آنلاین برگزار شده با آن پلن بوده و تاریخ پایان پلن مطابق با مدت پلن محاسبه خواهد شد.

 • در صورتی که شما رویداد را به هر دلیلی لغو کنید، یادای مجاز است هزینه بلیت های خریداری شده به شرکت کنندگان رویداد را به آن ها عودت دهد.

 • در صورتی که رویداد آنلاین شما پس از انتشار در یادای توسط خودتان لغو شود، هزینه پرداختی بابت محیط کلاس آنلاین چه به صورت تعرفه آزاد و چه به صورت اشتراک پلن قابل عودت نخواهد بود.

 • شما مسئول این هستید که نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگه دارید. در صورتی که فردی با استفاده از رمز ورود و شماره تماس شما به حساب کاربری شما دسترسی پیدا کرده و تغییری در اطلاعات رویدادها و گردش های مالی شما ایجاد کند، مسئولیت این کار کاملا به عهده شما می باشد و یادای مسئولیتی در این باره به عهده ندارد.

 • بعد از ثبت نام در سایت شماره موبایل شما برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی رویدادها و یا خبرهای ویژه مورد استفاده قرار خواهد گرفت. یادای متعهد است که از ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی و اسپم به شماره تماس شما خودداری کند